JEMI PRODHUES DHE EKSPORTUES PROFESIONAL PËR PRODUKTET E ÇELIKUT.

ME JU CDO HAP.

Kompania ndodhet në Tianjin, Kinë, afër portit tregtar,
me transport të përshtatshëm për eksport.Një ekip profesional me dhjetë vjet përvojë të tregtisë së jashtme dhe eksportit pret të punojë me ju.

MISIONI

DEKLARATA

Tianjin Minjie çeliku Co, Ltd, është themeluar në vitin 1998. Fabrika jonë ka më shumë se 70000 metra katrorë, vetëm 40 kilometra nga porti XinGang, i cili është porti më i madh në veri të Kinës.
Ne jemi një prodhues dhe eksportues profesional për produktet e çelikut. Produktet kryesore janë tuba çeliku të galvanizuar paraprakisht, tuba e galvanizuar me zhytje të nxehtë, tub çeliku të salduar, tub katror dhe drejtkëndor dhe produkte skele. Kemi aplikuar dhe kemi marrë 3 patenta. Ata janë tub groove, tub shpatullash dhe tub victaulic. Pajisjet tona të prodhimit përfshijnë 4 linja produktesh të para-galvanizuara, linja prodhimi të tubave të çelikut 8ERW, 3 linja procesi të galvanizuara me zhytje të nxehtë. Sipas standardit të GB, ASTM, DIN, JIS. Produktet janë nën certifikimin e cilësisë ISO9001.

Çeliku Minjie ka pasur bashkëpunim të këndshëm me miqtë ndërkombëtarë dhe ka promovuar zhvillimin e përbashkët të ekonomisë ndërkombëtare.

e fundit

LAJME

 • Fletët novatore kineze të çatisë udhëheqin trendin e ri në industrinë e ndërtimit

  Kohët e fundit, industria kineze e materialeve të ndërtimit ka ndezur edhe një herë një valë inovacioni duke prezantuar një sërë produktesh me fletë çatie me cilësi të lartë, duke u bërë fokusi i industrisë së ndërtimit.Këto lloje të reja të produkteve të çarçafëve jo vetëm që plotësojnë ndërkombëtarët...

 • Përparim i ri në industrinë e çelikut të Kinës: Eksportet e pllakave me kuadrate arrijnë një rekord të lartë

  Të nderuar lexues, industria e çelikut të Kinës ka arritur një moment historik të ri emocionues: eksportet e pllakave me kuadrate kanë arritur një nivel historik.Ky lajm nënkupton konkurrencën në rritje të industrisë së çelikut të Kinës në tregun ndërkombëtar, duke injektuar besim në botën globale ...

 • Industria e çelikut e Kinës arrin zhvillim të qëndrueshëm

  Si një nga prodhuesit dhe konsumatorët më të mëdhenj në botë të çelikut, industria e çelikut në Kinë ka qenë gjithmonë në ballë të zhvillimit të qëndrueshëm.Vitet e fundit, industria kineze e çelikut ka bërë arritje të rëndësishme në transformimin, përmirësimin dhe mjedisin...

 • Inovacioni në industrinë H-Beam çon në përmirësimin industrial

  Me avancimin e vazhdueshëm të teknologjisë dhe nxitjen drejt industrializimit, fusha e trarëve H në strukturat e ndërtimit po kalon një transformim revolucionar.Së fundmi, një kompani prodhuese lider njoftoi zhvillimin e suksesshëm të një modeli të ri...

 • Minjie ju uron të gjithëve një Krishtlindje të lumtur~

  Të dashur miq, Me afrimin e Krishtlindjeve, dua të shfrytëzoj këtë rast për t'ju dërguar urimet e mia më të ngrohta.Në këtë sezon festiv, le të zhytemi në një atmosferë të qeshur, dashurie dhe bashkimi, duke ndarë një moment të mbushur me ngrohtësi dhe gëzim.Krishtlindja është një kohë...